Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Občanské sdružení

 

Přípravné zápasy

19.8.2010

Přátelák TJ Sokol Pustkovec - SportNES Ostrava

Ve čtvrtek 19.8.2010 se konalo přátelské utkání proti domácím hráčům - TJ Pustkovec.

Zápas skončil opět výhrou 5:1 pro Pustkovec. Branku dal T. Vlačuha. 

Náš soupeř byl opět v silné sestavě. V naší základní sestavě se dokonce objevil další mladík - Z. Dyba, který odehrál celý zápas. Po pauze ze zdravotního důvodu se vrátil J. Kolovrat. Bohužel nám chyběli zkušení záložníci (Martinčík, Markovič, Malcharek a další), mladíci je ale nahradili a nasbírali zkušenosti. Našim obráncům se moc nedařilo, zrovna neměli svůj den ;-) Nejvíc chválím tyto hráče - Tomku, Lavroviče a Hýžu.

Sestava: Stanovský (Tomka) - R. Konček, Lavrovič, Balažovič, Vejvalka (Ryška) - T. Vlačuha (Janča), B. Vlačuha (Stoszek), Hýža, Braneac (Sekanina) - Kolovrat (Složil), Dyba

Terezka ;-)

10.4.2010

2. přípravný zápas

TJ Pustkovec - SportNES Ostrava

5:0 (3:0)

 

Sestava SportNES:

Korený, Markovič, Vejvalka, Novák, Diblík, Lavrovič, Balažovič

Hýža Tomáš, Martinčík, Stoszek, Ryška

Na této fotce chybí: Nelhybel, Vyzina

 

10.4.2010 začal v 15.00 hodin fotbalem v 2. přípravném zápase proti TJ Pustkovec. Počasí nepřálo mančaftu, byla zima a celý den pršelo, dokonce se objevily i kroupy.

Pustkovec byli v silné sestavě, to ještě někteří chyběli v základce ti lepší PustkovčáciJ. Utkání se hrálo stále útočně ze strany Pustkovce, naši měli co dělat s obranou… Převaha byla na jejich straně po celou dobu hry, hrálo se 2 x 40minut s 5 minutovou přestávkou na přírodní trávě domácího soupeře. Výsledek pro soupeře byl výhrou 5-0. Sem tam jsme si vybojovali šance, ale měli jsme hodně slabé zakončeníL Nevadí, aspoň si kluci zahráli a zakusili silné zbraně protivníka.

Je to pro nás ponaučení a vycvičit tak naše mužstvo k lepšímu výsledku na trénincích.

Zapsal coach   P.Konček

2.4.2010

První přátelský zápas

TJ Start Poruba - SportNES Ostrava

0:1

gól: Ruda Balažovič z přímého kopu ;-)

 

1.4.2010 APRÍLOVÝ DEN začal v 17.00 hodin fotbalem na VŠB v přípravném zápase proti TJ Start Poruba. Utkání se hrálo v přátelském duchu, v dobré náladě, sluníčko svítilo a všichni byli natěšeni na velkou kopanou…

Ve složení v 1. poločase nastoupili naši kluci SportňáciJ- v brance prvních 25 minut J.Diblík, který pak musel odejít z hřiště, ukázaly se mu třísla namoženéL. Místo něhož až do konce utkání 2.poločasu chytal Radek Stoszek, velice mladý a budoucí nástupce mladší generace brankářů…Chytal po celou dobu velice dobře, má velké díky od všech hráčů i od mne a TerezyWagnerové.

Stopera hrál Rudolf Balažovič, na pravé straně obrany R.Konček, na levé Z.Lavrovič. Předstopera jsme zkoušeli P.Vejvalku.

V záloze na levé straně akceloval K.Martinčík, na pravé P.Složil, kterému to moc nešlo, ale snažil se…Střed řídil M.Hýža s P.Markovičem.

Do útoku jsme nasadili J.Kolovrata s nováčkem Tomášem Vlačuhou.

Než si hráči uvědomili své pozice a nastartovali své schopnosti, začátek hry byl zmatený.

Je to jejich letošní premiéra, než si zvyknou na sebe a na své spoluhráče.

Hru uklidňovali zkušení staří reprezentanti nároďáku Ruda Balažovič s Romanem Končekem.

I Michal Hýža hrál s přehledem, který plnil s dostatečnou úlohou své ambice. Na hráčích byla vidět chuť hrát s plnou vervou, i když nějaké ty chyby nastaly…

V 1.poločase dvě šance neproměnili k tyči Vlačuha  s Kolovratem, pak šanci neproměnil Péťa Markovič, který sám šel zprava, a jak střelil, šlo to hodně blízko do brány gólůJ. Bohužel neproměněná!

2.poločas se měnila po 5.minutové přestávce oddechu sestava v následující:  Radek Stoszek v bráně, Roman Konček na předstopera, Braneac na pravou obranu, na pravé záloze se obměnili P.Markovič s Milanem Jančou, Kolovrata jsme stáhli na střed zálohy k Michalovi Hýžovi, s tím že bude vybíhat na pomoc do útoku.

Poté J.Kolovrata jsme střídali na místo něho Jakuba Sekaninu. V útoku byli novicové SportNESU Tomáš Vlačuha s Alanem Brenkušem…

V průběhu přípravy se pozice vyměnili během hry Milan Janča se stáhl na pravou obranu s Braneacem, který zastoupil pravou zálohu.

Stuchlík se vyměnil s Markovičem.

Soupeř měl po celou dobu hry taky své šance, které neproměnili, lepila se na nich smůla. Stoszek chytil dvě tutové střely , které by znamenaly pro soupeře výhru. Ale náš brankář odolal J. Jednu vyrazil tak šikovně k tyči, která naštěstí nedostala směr do brány gólů, ale odrazila se od tyče pryč… UFFF!!! J

Koncem 10 minut byl odpísknut přímý kop, na  který šel do něho starý mazák Rudolf Balažovič. Gólovou střelu nasměroval do středu branky přes soupeřového malého hráče, dal to přes něho pěkným obloučkem… Stav je pro nás výhrou ukončen 1 : 0!

TJ Start Poruba odešel s porážkou s nadhledem…

Nakonec jsme si všichni pogratulovali, poplácali se, podali si ruce míru a SPOLEČNĚ vyfotili… J

                                                                                                                                                                                Zápis provedl :-) Coach - Konček Petr

26.3.2010

První tréninkový zápas s Vietnamci

Poprvé si námi zahráli mladí kluci, kteří ale nezklamali. Vietnamci byli lepší a hodně rychlí. Našim klukům chyběla zkušenost a především sehranost, přesto byl náš první fotbalový trénink po půl roce.