Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Občanské sdružení

Futsal

23.10.2010 - MČR - Praha

27.2.2010 - Putovní pohár SportNES Ostrava

V sobotu 27.2.2010 se konal turnaj O putovní pohár SportNES Ostrava ve futsale v tělocvičně TJ Pustkovic v Ostravě. Tohoto turnaje se zúčastnilo 7 družstev neslyšících klubů a pozvali jsme i jedno družstvo ze slyšícího fotbalového klubu TJ Start Poruba.

Hrálo se ve dvou skupinách, první dvě družstva ze skupiny postoupila do semifinále.

Bohužel, našim hráčům SportNES Ostravy chyběli velké opory, ze skupiny ani mladí ani starší kluci nepostoupili.

Mladí junioři hráli velmi dobře první zápas s Hradcem Králové a skončilo to 2:2. Další dva zápasy prohráli.

Oldiesům chyběly velké opory - Malcharek, Kolovrat, Martinčík. Naši hráči jen jednou remizovali a dvakrát prohráli.

Celý turnaj s přehledem a zkušeně vyhrál slyšící tým, který předvedl krásný ukázkový fotbal. Samozřejmě i ostatní družstva jako je Vítkovice A, I.PSKN a Hradec Králové předvedla pěkný dramatický fotbal.

Putovní pohár a největší pohár tohoto turnaje si vzali hráči z Vítkovic A, na 2.místě skončil I.PSKN a na 3. místě umístilo družstvo z Hradce Králové.

Nejlepšími střelci se 6 góly se stali Tomáš Gajdošík z Vítkovic A a Pavel Hruzík ze Startu Poruba.

Děkuji všem hráčům, kteří odehráli tento pěkný fotbalový turnaj.

Věříme, že příští rok se všichni sejdeme.

(17.5kB)
Turnaj O putovní pohár SportNES Ostrava

6.2.2010 - Pohár Fa Bavlšíka - Vítkovice

Turnaj začal v 9.00 hod. zahájením členem SSK Vítkovic Petrem Lachem malou rozpravou k pravidlům futsalu, poté následovalo rozlosování mužstev.

První zápas rozhodčí odpískl po poločase 0-1 pro starší SportNES, pak vyhráli další brankou Kolovrata a zvýšili náskok na 2-0.

K druhému zápasu se týmy prodraly k remíze, bylo to vyrovnané utkání.

Třetí utkání naši mladí vedli v poločase už 2-0, velice překvapivě uhráli soupeře díky brankám Tomáše Vlačuhy…Jenže pak nastal obrat , byly velké hrubé chyby v obranné fázi, jenž pak zápas byl ukončen remízou na 2-2.

Čtvrté utkání po celou dobu naši staří zkušení s Vítkovicemi „A" remízovali na 0-0, až koncem 20 vteřin do ukončení zápasu Vítkovičáci dali branku…Smůla!!!

Šestý zápas naši mladí se silným soupeřem ve složení - Hýža, Gajdošík, Holan, Goldefus ml, Babíček, Markovič… nezvládli, ale bojovali…Poslední zápas našich starších bohužel už po 2 gólech hodně polevili a nechali to už na dohrání soupeřeL

Zlatý a putovní pohár za 1.umístění převzali Vítkovice „A".

Stříbrný pohár převzal pohár za 2.umístění z Fa Bavlšíka jeden z hráčů a 3.místo patřilo našim starším ze SportNES…Turnaj byl ukončen potleskem a focením vítězůJ

Petr Konček

30.1.2010 - Zlín

V sobotu 30.1.2010 se konal Zlínský turnaj v halové kopané v rámci 65. výročí založení klubu TJ Slovan neslyšících Zlín. Tohoto turnaje se zúčastnilo 5 družstev. Za náš klub SportNES Ostrava hráli přednostně mladí talentovaní kluci, kteří nás mile překvapili, a dva starší zkušení hráči, kteří mladým klukům pomohli.

První zápas kluci hráli se silným soupeřem - SSK Vítkovice. V 1. poločasu byl vyrovnaný zápas, kluci hráli statečně, dali dva góly. Po poločase byl stav utkání 2:2. Bohužel, ve 2. poločasu soupeř naše mladé kluky přehrál. Skončilo to 2:5. Ve druhém zápasu překvapivě porazili I.PSKN Prahu 2:0. Další zápas se hrál opět se silným družstvem EX-Valmez, po 1.poločasu byla opět bezbranková remíza. Kluci nakonec prohráli 0:3. Poslední čtvrtý zápas se Zlínem byl boj o pohár ze 3.místa. Naši kluci ten pohár vybojovali a porazili Zlín 2:0.

Chtěla bych tímto způsobem všem klukům, kteří hráli za SportNES Ostravu, poděkovat, že hráli skvěle. A pevně doufám, že další poháry přibudou ;-)