Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Atletika

2.10.2010

ATLETICKÝ PĚTIBOJ v Brně

V sobotu 2.10.2010 se uskutečnil 2.ročník atletického pětiboje mužů (100m, skok do dálky, vrh koulí 6kg, skok do výšky, 800m) a pětiboje žáků a žákyň (60m, skok do dálky, vrh koulí, skok do výšky, 800m) v Brně.

Výborně závodil náš člen Tomáš Gajdošík, který mezi muži s přehledem vyhrál. Za ním skončil Martin Braneac. Na 4.místě skončil Zdeněk Dyba, k třetímu místu mu chybělo pár desítek bodů.

Mezi žáky byl úspěšný Adam Ryška, který ještě před jeho neoblíbenou poslední disciplínou vedl, a umístil se na 2.místě.

Mezi žákyněmi všechny 3 naše holky (Veronika Skotnicová, Jennifer Kretková, Lucie Fialová) skončily na stupních vítězů.

VŠEM ATLETŮM, KTEŘÍ ZKUSILI TENTO NÁROČNÝ PĚTIBOJ, BLAHOPŘEJEME !

(142.47kB)
Výsledky - atl.pětiboj 2010

29.5.2010

MISTROVSTVÍ ČR 2010

Za krásného počasí se konalo v sobotu 29.5.2010 v Brně Mistrovství České republiky v atletice. Za náš klub se zúčastnilo 29 závodníků z různých kategoriích. Skoro každý závodník získal krásnou skleněnou medaili a věcnou cenu.

Michal Stanovský se v hodu oštěpem zlepšil o 6 m a překonal dorostenecký rekord neslyšících.

Nejúspěšnějším atletem byl Jakub Černota, který v kategorii mladších žáků vyhrál všechny své 4 disciplíny.